Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Petrov - SK Kozojídky - 2:0 ( 1:0 )

Na zápas do Petrova jsme zajížděli bez několika zraněných hráčů. Chyběl brankář Ustýnek, stoper Hanzelka i předstoper Grabec. Také bek Hruška je zraněný a druhý aktuální bek Kehm byl v zaměstnání. Tím pádem jsme měli opět celou zadní linii postavenou z hráčů, co na těchto postech jenom alternují, čímž nechci říct, že hráli špatně. Naopak si myslím, že to byl nejpovedenější zápas na půdě soupeře, s tím rozdílem, že Petrov své šance využil a my ne.

Ale pěkně popořádku. Do asi 5. minuty byl mírně aktivnější Petrov. Poté v 6. Domanský uvolnil Polláka, který střílel nad. V min. 7. naopak zahrozili domácí, když po pěkném centru z pravého křídla netrefil hlavou jeden z útočníků domácích. Útoky se v tu chvíli střídali a v 8. min. Smetka přihrál zcela volnému Pollákovi, kterému střela moc nevyšla a brankář Vrána ji pokryl. V 9. min. utekl naší obraně Macháček M. a v situaci 2 na 1 přihrával ( zřejmě do ofsajdu ) Podrazilovi, na kterého zívala prázdná brána a otevřel skóre zápasu – 1:0.  Hra se potom na delší dobu uklidnila a až ve 27. minutě po pěkně rozehrané standartce Nevečeřala  hlavičkoval vedle Doupovec. O dvě minuty později se téměř dostali do šance domácí po minele Jakubíčka, naštěstí byl u míče včas Šupa. Ve 42 min. po standartce domácích z pravé strany se opět vytáhl Šupa, když pumelici domácího kapitána vytlačil na roh. A do třetice Šupa v min. 44. kdy hráč číslem 10 dostal přihrávku na hraně ofsajdu a běžel sám na bránu, Aleš mu akci zneškodnil.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil – 10 opět sama, Šupa chytá. Ve 49. minutě jsme měli šanci po standartce i my, Nevečeřal  vystřelil, petrovský gólman vyrazil k Jakubíčkovi a ten krásně z voleje vystřelil těsně vedle. V 52. min. po další standartce Glozy před Smetkou špatně skočil míč a už stačil poslat míč jen vedle levé tyče brankáře Vrány. V 56. pěkně vypálil Pollák – Vrána předvedl hezký zákrok. V 63. min. opět pálil těsně vedle Pollák. V těchto chvílích jsme byli aktivnější a zasloužili jsme si vyrovnat. V min. 65. ale přišel šok. Zahrávali jsme standartku, vzadu zůstal jenom Navrátil  a O. Fera. Petrovská obrana míč okamžitě odvrátila dopředu na rychlého útočníka s číslem 10, který našim obráncům utekl. V poslední chvíli si ale hodně předkopnul míč a Šupa stačil vyběhnout a míč odkopnout. Bohužel jenom k petrovskému Šantavému, který si míč potáhnul a vyslal krásnou střelu, kterou zvýšil na 2:0. Šupa se sice mezitím vrátil do branky, ale na tuto střelu již nezareagoval. V 73. nejprve střílela petrovská 7, dorážela 10 ale oba si vylámali zuby na Šupovi, který odvrátil na roh. V min. 81. domácí navíc nastřelili břevno, o minutu později spálil šanci Domanský, který ač faulován nespadnul a rozhozený už střílel pouze nad.

 

Sestavy: Šupa – Navrátil, Gloza, Smetka, Fera ( Kubík ), Jakubíček, Doupovec,

               Pírek, Nevečeřal, Domanský ( Vorálek D. ), Pollák

 

               Vrána - Matyáš, Krůtil, Šantavý L., Lončík, Macháček M., Macháček Z.,

               Zezula, Palkovič, Podrazil, Šantavý P.

               Střídali: Mikéska, Chludil

 

Góly: 9. Podrazil, 65. Šantavý P.

Rozhodčí: Zima J – Škrabal, domácí pomezní

ŽK: Smetka, Nevečeřal