Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                            

Do prvního soutěžního utkání ve III. B třídě jsme vstoupili poněkud odměřeně až bojácně, ale tento stav trval naštěstí jen krátce. Už v 5. minutě jsme zahrávali rohový kop, Symerský odcentroval na zadní tyč, Hruška však hlavou přestřelil. V 9. minutě krásně prošla po pravé straně naše nová posila – Adam Polák, z velkého úhlu krásně vypálil, gólman Pinkava se však vytáhl. O minutu později se už tentýž gólman mohl červenat, protože podběhl centrovaný míč a A. Polák hlavou otevřel skóre – 1:0. Polák hlavičkoval i v minutě 18., tentokrát vedle. Ve 20. vystřelil pěkně I. Vorálek. Ve 23. min. faulovali hosté D. Jakubíčka, Eda Symerský však poslal pouze přetažený centr.  Ve 28. minutě poslal I. Vorálek křížný pas na Poláka, ten efektně zpracoval, na pár metrech úžasně zrychlil a umístěnou střelou k tyči nedal Pinkavovi šanci – 2:0. Ve 30. minutě zahrozili i hosté, když střela jejich útočníka lízla břevno. Ve 38. minutě předvedli kluci pěknou kombinaci, když míč putoval po ose Domanský, Vorálek, Polák. Posledně jmenovaný zakončoval, střela, směřující do branky, však byla zblokována. Ve 43. minutě zachránil mužstvo od kontaktního gólu Aleš Šupa, který se předvedl po střele Štipčáka.

Hned v 53. minutě jsme po faulu na Pírka zahrávali přímý kop. Míč si postavila další posila Marek Nevečeřal a jeho střelu z 25 metrů zastavila až síť branky hostů – 3:0. O dalších 6 minut později prošel nádherně přes hostující obranu Pírek, krásně předložil střídajícímu D. Vorálkovi, pro kterého již nebyl problém překonat Pinkavu počtvrté – 4:0. Hosté ve druhé půli fyzicky odpadli a vyslali na naši bránu jen asi dvě nebo tři propagační střely, se kterými si gólman Šupa lehce poradil. Utkání se pak v poklidu dohrávalo a Polák ukázal, že není jenom střelcem, ale umí i konstruktivně tvořit, což ukázal několika chytrými přihrávkami. V 85. minutě dostal právě od Poláka míč I. Vorálek, pokusil se o lob, který jen těsně skončil nad.

            Za výkon si zaslouží pochvalu celé mužstvo, zejména dva hráče bych však chtěl vyzvednout. Střelce Poláka a Dušana Pírka, který toho v záloze hodně odjezdil a schytal hodně faulů, ze kterých pramenili standardní situace.

 ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

                                                                                      

 

 

Branky: 10. a 28. Polák, 53. Nevečeřal, 59. D. Vorálek

 

Rozhodčí: J. Zima – Chromek, Škrabal

                  bez karet

 

Diváků: 70

 

Sestavy: Šupa – Hruška L., Hanzelka P., Nevečeřal M., Kehm Z.,

             (Blahynka  P.) – Vorálek I., Symerský E., Pírek D., Jakubíček D.

             ( Navrátil L. ), - Polák A., Domanský A. ( Vorálek D. )

 

 

              Pinkava J. – Kubík J., Štipčák R., Štipčák M., Bajko M., - Sobek V.,

          Eliáš M., Hrazdil R., Janás M., Mikéska L., - Štipčák J.