Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra v derby

29. 3. 2010

SK Kozojídky - Sokol Hr. Lhota B - 2:1(1:1)

 

Utkání se sice hrálo na jaře, ale minimálně 1. poločas za hodně chladného počasí. Terén byl oproti minulému zápasu na Nové Lhotě ukázkový.

            Tentokrát jsme start do zápasu trochu prospali, Tasov už v 1. minutě zahrával rohový kop a o 5 minut později krásně pronikl po pravé straně Vařecha, jeho centr do vápna naštěstí nikoho z hostujících hráčů nenašel a domácí obrana odvrátila míč na roh. V 9. min. střílel Červenka jenom do boční sítě a v min. 12. tentýž hráč těsně přestřelil.  O minutu později vyslal jedovku D. Vorálek, gólman Nálepa však jeho střelu chytil. V 16. minutě Z. Smetka hlavou vsítil branku, bohužel rozhodčí Kolář odmával ofsajd ( diváci uznali, že to bylo rozhodnutí správné ). Prakticky z protiútoku vyslal Rusnák do šance Vařechu, ten však míč nezkrotil. Ihned proběhl útok na druhou stranu, I. Vorálek vysunul Doupovce a ten krásnou křížnou střelou  otevřel skóre utkání – 1:0. V min. 21. Hruška hezky vysunul I. Vorálka, ten však místo střely volil kličku a dostal se zmíčem až do zámezí. Ve 24. minutě rozehrávali domácí přímý volný kop téměř z poloviny hřiště, míč si postavil Hanzelka a krásně zakroutil centr na zcela volného Smetku, který krásně hlavičkoval. Kozojídští fanoušci už zvedali ruce, míč však zázračně nadvakrát zkrotil Nálepa. Tasovu vzápětí zafungovala souhra Rusnák – Pavlova a střelu posledně jmenovaného musel krotit prozměnu Ustýnek. Ten si rovněž ve 33. minutě poradil s přímým kopem Rusnáka z hranice šestnáctky. Ve 36. min. volil špatné řešení Mikuláček a místo odkopu do autu volil malou domů na Ustýnka, kterou však vystihl útočník Svoboda a pohodlně srovnal na 1:1. Dvě minuty před půlí ještě vyslal krásnou táhlou střelu Hanzelka, ta však skončila vedle.

            Hned po nástupu do druhé půle jsme opět měli výhodu přímého volného kopu, Hanzelka ho rozehrál stejně jako v půli první přesně na hlavičku Smetky, tentokrát již byl Nálepa proti Smetkově umístěné hlavičce bezmocný – 2:1. Druhý poločas už nebyl tak atraktivní, nebyly téměř žádné šance a domácí svůj těsný náskok proti bezzubým hostům již ubránili.

 

Branky: 17. Doupovec, 47. Smetka – 36. Svoboda S.

Rozhodčí: Chromek – Stávek, Kolář

Diváků: 150

 

Sestavy: Ustýnek - Mikuláček,Grabec, Hruška, Vorálek D.,Vorálek I.,

              Doupovec, Červenka, Gloza( 22. Blahynka/83.Kubík), Smetka,

             Hanzelka

 

             Nálepa – Svoboda T.( 9. Svoboda S. ), Nekrada, Kašpárek P.,

            Rusňák Rol., Rusňák Rad., Pavlica, Dostál, Vařecha, Daněk,

           Kašpárek M.