Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra s Petrovem

3. 5. 2010

SK Kozojídky - Sokol Petrov 2:0 (1:0)

Obrazek

V noci před utkáním trávník skropil déšť, což jeho kvalitě výrazně prospělo. Během utkání panovalo ideální sportovní počasí jak pro hráče, tak pro fanoušky, proto jsem byl docela zklamán slabou návštěvou.

Utkání začalo až nečekaně opatrnou hrou.  V 7. min. zahrával rohový kop navrátilec do sestavy Gloza, míč se snesl k volnému Červenkovi, ten však vyslal příliš slabou střelu. V 10. min. se dostali do prvního náznaku šance i hosté z Petrova, střela však letěla hrubě mimo, stejně tak šla vedle brankové konstrukce  hlavička hostí po rohu v min. 12. O minutu později trefil na druhé straně Gloza z přímého volného kopu pouze zeď. Potom přišly chvíle hostů, kdy nejprve po čtvrt hodině hry vyslal nebezpečnou jedovku Lončík, Ustýnek sice dobře zasáhl, ale před dotírajícím Kubíkem musela míč rezolutně zamést naše obrana. V 17. min. měl obrovskou šanci petrovský Kubík, míč však poslal vedle branky. Teprve ve 20. min. vyslali naši hráči první střelu na branku, když ze 20 metrů střílel Doupovec. Ve 26. min. po rohu Glozy hlavičkoval v dobré pozici vedle I. Vorálek. Z dalšího našeho rohu už udeřilo. Míč si postavil tradiční exekutor Gloza, ve vápně našel Doupovce, ten vystřelil a míč po teči jednoho z petrovských obránců skončil v síti 1:0. To bylo z šancí v 1. poločase asi všechno.

Druhý poločas nebyl co se větších šancí týče tak bohatý, zato se hrál v dobrém tempu i nasazení, občas se i pěkně jiskřilo, hlavně od kopaček hostujících hráčů, kteří v rozmezí 62. až 65. minuty posbírali 3 žluté karty. První šance druhého poločasu přišla v 59. minutě, kdy Blahynka skvělým pasem našel D. Jakubíčka, těsně před ním však odkopnul hostující gólman Vrána. V 61. min. se do obrovské šance dostávali hosté, vše však zmařil zvednutý praporek pomezního Svobody, který odmával ofsajd. V 65. min. skvěle zprava odcentroval Gloza na zcela volného D. Jakubíčka, na kterého byl i gólman Vrána krátký – 2:0. O pouhé 2 minuty později mohlo udeřit na druhé straně, kdy se zprava na Ustýnka řítil Kubík, v poslední chvíli mu však do střely vložil nohu Mikuláček. V 74. min. šel sám zprava opět velmi agilní Kubík, trefil však jen boční síť. Petrov nás v tuto chvíli i zatlačil. My jsme však měli šance chodit do rozhozené obrany a trestat. 10 minut před koncem sám na penaltě nezpracoval míč Blahynka a 5 minut před koncem předvedl nádherný průnik od půlky hřiště po levé straně Grabec, ale Vrána jeho střelu zlikvidoval. V 88. min. se střelecky mohl prosadit i stoper Hanzelka, avšak prudký centr petrovského Kubíka naštěstí hlavou uklidil těsně vedle Ustýnkovi šibenice.

 

Branky: 26‘ Doupovec, 65‘ D. Jakubíček

Rozhodčí: Kašík - Svoboda

ŽK: 30‘ Gloza – 62‘ Podrazil, 65‘ Palkovič, 65, Lončík

Diváků: 70

 

Sestavy: Ustýnek – Mikuláček, Grabec, Vorálek D. (51‘ Fera), Jakubíček D.

              (84‘ Jakubíček M.), Gloza, Doupovec, Vorálek I. ( 29‘ Blahynka),

             Hruška, Červenka, Hanzelka

 

 

            Vrána – Lončík, Šantavý L., Krůtil (56‘ Faltýnek), Palkovič, Matyáš,

           Chludil, Macháček Z., Mikéska, Podrazil (70‘ Uher), Kubík