Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhra na Nové Lhotě

22. 3. 2010

FK Nová Lhota - SK Kozojídky - 2:3(0:2)

Naše jednička a kapitán

Obrazek

Na úvod jarní sezony nás čekalo nelehké utkání na Nové Lhotě. Body odsud se nevozí díky nekvalitnímu hřišti lehce. A opravdu na hráče čekal terén měkký, místy až podmáčený. Ale pro obě strany stejný.

            Do utkání jsme vstoupili aktivněji a hned v 1. minutě vystřelil krásně Pollák, brankář Pinkava ovšem jeho střelu vyrazil. O dvě minuty později se situace opakovala, Pollák měl výhodu volného přímého kopu, Pinkava opět vyráží. Ve 13. min. o sobě dali vědět i domácí, když po faulu Hanzelky zahrávali přímý kop, který přeletěl těsně nad brankou. V 15. min. se ocitl v šanci Grabec,ale gólman domácí tým opět zachránil od pohromy. To samé se opakovalo když v min. 17. po pravé straně krásně prošel Červenka a vyslal hezkou jedovku. To už jsme si říkali, že neproměněné šance by nás mohli i mrzet. Poté domácí předvedli hezký průnik po levé straně a najednou se objevil sám před Ustýnkem domácí Mikéska, špatně však trefil míč. V min. 19. střelu aktivního I. Vorálka obránce vykopával z brankové čáry. Ve 28. min. jsme se konečně dočkali, když se trefil Pollák – 0:1. Ve 38. min. jsme měli další obrovskou šanci, kdy rovněž aktivně hrající Smetka vystřelil, Pinkava vyrazil, Hruška dorážel, ale domácí obránce už podruhé zachraňoval na brankové čáře. Ve 42. minutě pěkně vystřelil I. Vorálek a dezorientovaní domácí si na první pohled dali vlastní gól, ještě však zřejmě na čáře dorážel Pollák, jelikož gól byl sudím připsán jemu 0:2. Poločas ukončil střelou z přím. Kopu těsně vedle Hanzelka.

            Druhý poločas byl z naší strany jako den a noc. Začali jsme příliš vlažně a bohorovně. Za 20 minut bylo srovnáno a do té doby měli domácí ještě další dvě nebezpečné šance. Ale pěkně popořádku. V 54. minutě zahrávali domácí rohový kop, Bajko prodloužil hlavou na Režňáka, který hlavou nádherně skóroval 1:2. V 65. min. zahrával opět přímý kop Hanzelka, avšak bránu minul. Trest přišel o dvě minuty později, kdy nešťastně na hranici šestnáctky zahrál rukou Vorálek. Nařízenému přímému kopu se opět postavil Režňák a na jeho precizní kop brankář Ustýnek ani nezareagoval 2:2. Teprve poté naši zvýšili úsilí, ale centry z levé strany od Nevečeřala, ani z pravé od Vorálka či Červenky nenacházely adresáty. Rozhodla trochu náhodná situace ze 73. minuty, kdy se od Polláka dostal míč ke Grabcovi a ten šťastně upravil na konečných 2:3

 

Branky: 54. a 67. Režňák – 28. a 42. Pollák, 73. Grabec

Rozhodčí: Horehleď – Štipčák, Koryčanský

Diváků:60

 

Sestavy: Pinkava – Koláček, Štipčák, Fusek, Kubík, Eliáš, Režňák, Bajko  

               Pavel, Janás, Mikéska, Bajko Petr

 

 

            Ustýnek – Mikuláček, Grabec, Hruška, Vorálek D., Vorálek I., Gloza

            (Nevečeřal), Červenka, Pollák, Smetka, Hanzelka