Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 7. 2010

 

Muži – III. třída sk. B

 

 

Poř.

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1.

FK Ratíškovice B

26

20

4

2

68:27

64

2.

FC Vracov B

26

19

3

4

92:23

60

3.

TJ KEN Veselí

26

18

2

6

73:21

56

4.

SK Kozojídky

26

12

8

6

50:27

44

5.

Sokol Lipov

26

13

5

8

62:40

44

6.

Sokol Domanín

26

13

2

11

44:49

41

7.

Sokol Hr. Lhota B

26

10

5

11

39:38

35

8.

Sokol Petrov

26

10

4

12

43:41

34

9.

SK Sudoměřice

26

10

4

12

41:55

34

10.

Baník Lužice

26

9

4

13

49:52

31

11.

Velká B

26

7

6

13

32:53

27

12.

FC Mor. Písek

26

6

4

16

29:51

22

13.

FK Nová Lhota

26

5

1

20

21:86

16

14.

FK Suchov

26

3

2

21

25:95

11

 
 
 
 
 
 
 
 Výsledky I. kolo:

 

 

Sudoměřice – Sokol Domanín – 2:2

 

Sokol Petrov – FK Nová Lhota - 4:0

 

Sokol Lipov - SK Kozojídky - 0:0

 

Vracov B - Javorník - 1:0

 

FC Mor. Písek – KEN Veselí 0:0

 

Sokol Hr. Lhota B – FK Suchov – 2:1

 

FK Ratíškovice B – Lužice - 1:0

   

 

 Výsledky II. kolo: 

 

Sokol Domanín - Javorník - 3:2

SK Kozojídky - Vracov B - 1:3

FK Suchov - Sokol Lipov - 0:2

FK Nová Lhota - Sokol Hr. Lhota B - 0:3

Baník Lužice - Sokol Petrov - 2:1

KEN Veselí - Ratíškovice B - 0:1

SK Sudoměřice - FC Mor. Písek - 4:1 

 

Výsledky III. kolo: 

 

FC Mor. Písek - Sokol Domanín – 0:1

Sokol Hr. Lhota B – Lužice – 3:1

Javorník - SK Kozojídky – 2:0

Vracov B – FK Suchov - 9:2

Ratíškovice B – Sudoměřice – 2:2

Sokol Lipov – FK Nová Lhota – 3:0

Sokol Petrov – KEN Veselí – 0:3

 

 

Výsledky IV. kolo:  

 
Sokol Domanín – SK Kozojídky – 1:0

Lužice – Sokol Lipov – 0:3
FC Mor. Písek – Ratíškovice B – 0:2

FK Suchov – Javorník - 0:4
Sudoměřice – Sokol Petrov - 0:6

FK Nová Lhota –  Vracov B – 0:3
KEN Veselí – Sokol Hr. Lhota B – 5:0

 
Výsledky V. kolo: 

 

SK Kozojídky – FK Suchov - 5:0

Sokol Lipov – KEN Veselí - 2:4
Ratíškovice B – Sokol Domanín – 1:0

Javorník – FK Nová Lhota – 2:0
Sokol Petrov – FC Mor. Písek - 0:1

FC Vracov B – Lužice – 4:0
Sokol Hr. Lhota B – Sudoměřice- 0:1

 
Výsledky VI. kolo:  

 

Ratíškovice B – Sokol Petrov - 3:0

KEN Veselí – Vracov B – 0:2
Sokol Domanín – FK Suchov – 5:1

FK Nová Lhota – SK Kozojídky - 1:4
FC Mor. Písek – Sokol Hr. Lhota B – 1:3

Baník Lužice – Javorník - 0:0
SK Sudoměřice – Sokol Lipov – 4:3

 
Výsledky VII. kolo: 

 

 Sokol Petrov – Sokol Domanín - 2:1

Vracov B – SK Sudoměřice - 6:0
FK Suchov – FK Nová Lhota - 0:1

SK Kozojídky – Baník Lužice - 3:0
Sokol Hr. Lhota B – FK Ratíškovice B - 4:2

Javorník – KEN Veselí - 0:1
Sokol Lipov – FC Mor. Písek - 3:0

 
Výsledky VIII. kolo:

  

Sokol Petrov – Sokol Hr. Lhota B - 2:1
SK Sudoměřice – Javorník - 4:2

Sokol Domanín – FK Nová Lhota – 2:0
Baník Lužice – FK Suchov - 8:0

FK Ratíškovice B – Sokol Lipov - 3:2
KEN Veselí – Sk Kozojídky - 0:1

FC Mor. Písek – FC Vracov B – 0:5


 Výsledky IX. kolo:

 

Sokol Hr. Lhota B – Sokol Domanín – 2:1

 

Javorník – FC Mor. Písek – 3:0

 

FK Nová Lhota – Baník Lužice – 1:5

 

FK Suchov – KEN Veselí – 1:5

 

Sokol Lipov – Sokol Petrov – 4:2

 

SK Kozojídky – SK Sudoměřice – 2:0

 

FC Vracov B – FK Ratíškovice B – 2:2

 

 

 

Výsledky X. kolo:

 

 

Sokol Hr. Lhota B – Sokol Lipov – 1:1

 

FC Mor. Písek – SK Kozojídky – 4:4

 

Sokol Domanín – Baník Lužice – 2:3

 

KEN Veselí – FK Nová Lhota – 5:0

 

Sokol Petrov – FC Vracov B – 3:2

 

SK Sudoměřice – FK Suchov – 2:2

 

FK Ratíškovice B – Javorník – 6:1

 

 

 

 Výsledky XI. kolo: 

 

FC Vracov B - Sokol Hr. Lhota B - 4:0

 

 Sokol Lipov – Sokol Domanín - 4:1

 

 

SK Kozojídky – FK Ratíškovice B – 1:3

 

 

Baník Lužice – KEN Veselí – 0:1

 

 

FK Nová Lhota – SK Sudoměřice – 2:1

 

 

FK Suchov – FC Mor. Písek – 2:2

 

 

Javorník – Sokol Petrov – 1:1

 

 

 

 

Výsledky XII. kolo:

 

 

Sokol Lipov – FC  Vracov B - 2:0

 

FK Ratíškovice B – FK Suchov – 4:1

 

Sokol Domanín – KEN Veselí – 0:1

 

SK Sudoměřice – Baník Lužice – 1:0

 

FC Mor. Písek – FK Nová Lhota – 0:1

 

Sokol Petrov – SK Kozojídky – 1:2

 

Sokol Hr. Lhota B – Javorník – 0:0

 

 

 

 

Výsledky XIII. kolo: 

 

Velká B - Sokol Lipov – 0:0

 

FK Suchov – Sokol Petrov – 1:2

 

KEN Veselí – SK Sudoměřice – 3:0

 

Baník Lužice – FC Mor. Písek – 3:1

 

FK Nová Lhota – FK Ratíškovice B – 0:4

 

SK Kozojídky – Sokol Hr. Lhota B - 4:1

 

FC Vracov B – Sokol Domanín – 5:0

 

 

 

 

Výsledky XIV. kolo:

 

  

Velká B – FC Vracov B – 2:6

 

FK Suchov – Sokol Hr. Lhota B – 1:0

 

KEN Veselí – FC Mor. Písek – 3:1

 

Baník Lužice – FK Ratíškovice B – 1:2

 

FK Nová Lhota – Sokol Petrov – 1:1

 

SK Kozojídky – Sokol Lipov – 2:0

 

Sokol Domanín – SK Sudoměřice – 3:1

 

 

 

 Výsledky XV. kolo:

 

 

Velká B - Sokol Domanín  – 0:2

Sokol Petrov – Baník Lužice – 0:3

Sokol Lipov – FK Suchov – 6:1

FC Mor. Písek – SK Sudoměřice 3:1

FK Ratíškovice B – KEN Veselí – 2:1

Sokol Hr. Lhota B – FK Nová Lhota – 2:1

FC Vracov B – SK Kozojídky – 0:0

 

 

Výsledky XVI. kolo:

 

SK Kozojídky - Velká B – 1:1

Baník Lužice – Sokol Hr. Lhota B – 1:0

FK Suchov – FC Vracov B – 1:2

SK Sudoměřice - FK Ratíškovice B – 2:0

KEN Veselí – Sokol Petrov – 3:0

FK Nová Lhota – Sokol Lipov – 1:3

Sokol Domanín – FC Mor. Písek – 2:0

 

Výsledky XVII. kolo:

 

SK Kozojídky – Sokol Domanín – 5:1

Sokol Lipov - Baník Lužice – 4:2

FC Vracov B – FK Nová Lhota – 15:0

FK Ratíškovice B – FC Mor. Písek – 0:0

Sokol Petrov – SK Sudoměřice – 2:0

Javorník – FK Suchov – 4:0

Sokol Hr. Lhota B – KEN Veselí – 0:4

 

 

Výsledky XVIII. kolo:

 

Sokol Domanín – FK Ratíškovice B – 3:5

Baník Lužice – FC Vracov B – 0:4

FK Nová Lhota – Javorník – 1:2

FC Mor. Písek – Sokol Petrov – 1:0

SK Sudoměřice – Sokol Hr. Lhota B - nedohráno

FK Suchov – SK Kozojídky – 0:3

KEN Veselí – Sokol Lipov – 3:1

 

Výsledky XIX. kolo:

 

Sokol Petrov – FK Ratíškovice B – 0:1

FC Vracov B – KEN Veselí – 4:2

Javorník – Baník Lužice – 2:4

Sokol Hr. Lhota B - FC Mor. Písek – 2:0

Sokol Lipov – SK Sudoměřice – 4:1

FK Suchov – Sokol Domanín  – 2:3

SK Kozojídky – FK Nová Lhota – 3:1

 

Výsledky XX. kolo:

 

Sokol Domanín - Sokol Petrov – 2:1

SK Sudoměřice - FC Vracov B – 1:0

KEN Veselí - Javorník – 7:0

FK Ratíškovice B - Sokol Hr. Lhota B – 2:0

FC Mor. Písek – Sokol Lipov – 1:2

FK Nová Lhota - FK Suchov  – 3:1

Baník Lužice - SK Kozojídky – 0:0

 

 

 

 Výsledky XXI. kolo:

 

FK Nová Lhota - Sokol Domanín – 2:4

FC Vracov B – FC Mor. Písek – 2:1

Javorník – SK Sudoměřice – 0:3

Sokol Hr. Lhota B – Sokol Petrov – 0:1

Sokol Lipov – FK Ratíškovice B – 2:2

FK Suchov  – Baník Lužice – 4:3

SK Kozojídky – KEN Veselí – 2:2

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA