Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch ve větrné loterii

5. 5. 2014

SK Kozojídky - Sokol Lipov - 3:0 ( 3:0 ) 

 

          Utkání se odehrávalo za velmi větrného počasí. Naši hráči vyhráli los a vybrali si první poločas stranu po větru, což se ukázalo jako rozhodující tah. Lipov zápas sice rozehrál dobře a prvních 5 - 10 minut byl více na míči, ale postupem času naši hráči přebrali iniciativu a uspěli s taktikou střel z dálky a nákopů do vápna a konec konců i dlouhých autů Glozy do vápna. Po jednom z těchto autů se hlavou prosadil Vítek a vedli jsme 1: 0. Po jedné z našich standartních situací si dezorientovaní hosté dali dokonce vlastní gól, když jeden z beků trefil druhého a gólman hostí jen nevěřícně zíral, jak se míč kutálí za brankovou čáru - 2:0. Poté naši hráči, zejména Dominik Jakubíček, měli několik velkých šancí ke zvýšení náskoku na 3:0, ale i v tutovkách selhávali. Když už se zdálo, že s podporou větru víc než dvoubrankový náskok nevytěžíme, Tomeček našel ideálně Jakubíčka a tomu se konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu - 3:0. To ještě nezmiňuju jasný penaltový zákrok na Grossmana, který zůstal nepotrestán.

      Druhý poločas měli výhodu větru v zádech hosté, ale po větru stříleli jen slepými, většinou vysoko nad. Kromě dvou šancí, které bravurně zlikvidoval Hanzelka, si nevytvořili nic a o nějakém tlaku se už vůbec nedá hovořit. Naopak z naší strany ještě dvakrát nebezpečně zahrozil Jaubíček, jehož střelecké pokusy šly těsně vedle. Druhý poločas jsme zvládli velmi dobře takticky a nepřipustili jsme žádnou zápletku.

 

Branky: Vítek, vlastní, Jakubíček D.

Sestava: Hanzelka - Vorálek, Špiruda, Jakubíček M., Šrahůlek, Tomeček,                      Gloza, Červenka Z. (Smetka), Vítek, Grossman, Jakubíček D.