Jdi na obsah Jdi na menu

Drtivá prohra na půdě postupujícího KENu

15. 5. 2012

KEN Veselí - SK Kozojídky - 5:0 (2:0)

Utkání v Zarazících mělo bohužel jednoznačný průběh. Kdo si myslel, že již jistého postupujícího alespoň trochu potrápíme, ten se, bohužel, mýlil. Domácí se na nás od začátku vrhli jako hladové šelmy na kořist. Už ve 2. min. musel Ustýnek vytáhnout skvělý zákrok a vytáhnul míč na roh. V min. 8. dostal šanci na druhé straně zahrávat přímý kop Smištík, ale gólman Jurček si s jeho technickou střelou poradil. Fotbalisté Zarazic si poté chvilku nevěděli rady, jak se dostat za naši obranu. Dávali si míče buď do ofsajdu, nebo stříleli z hranice šestnáctky mimo. Geniální recept na naše obránce našel až Páč, když ve 12. min. postupoval 3 proti 4 na naši branku. Rozhodl se nikomu nepřihrát a prohnal se kolem naší obrany jak Pendolino a po zemi k tyči s přehledem skóroval – 1:0.  Podstatě stejnou věc zopakoval v min. 20. – ohromné zrychlení z poloviny hřiště a neomylná koncovka – 2:0. V rozmezí 22. a 26. minuty se domácí třikrát ocitli ve vyložené šanci, avšak vždy skvěle zasáhl Ustýnek. Chvilkami jsme se i z tlaku vymanili, ve 36. min. po pěkné akci střílel vedle Smištík, pár průniků  a centrů předvedl Grabec, ale tutovku jsme neměli žádnou. Na konci první půle i na začátku druhé předvedl opět skvělé zákroky Ustýnek, ale to už bych se zase jen opakoval. V 60. min. po naší pěkné akci zakončoval vedle Gerstberger. To byla naše labutí píseň. O 3. minuty později po brejku do naší rozhozené obrany zvyšoval na 3:0 Tobiáš. Pak už jsme prostřídali, abychom pošetřili zkušené hráče na pohár, mezitím Ustýnek ještě několikrát čaroval, ale ještě dvěma brankám v závěru utkání nezabránil. V 84. min. po pěkné akci Hanzelky zvyšoval na 4:0 Žádník a v 86. se prosadil po závaru nekompromisní ránou o břevno do branky střídající Bártek.

Sestavy:     Jurček – Jančík, Bartošek, Uretšlégr, Měsíček, Polách, Vardan,