Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečná tabulka III. tř. sk.B 2011/2012 + podzimní kola

12. 7. 2011

Muži – III. třída sk. B

 

Poř.

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1.

TJ KEN Veselí

26

21

2

3

98:34

65

2.

Slovan Bzenec B

26

17

4

5

87:46

55

3.

Sokol Lipov

26

17

1

8

99:52

52

4.

Velká B

26

13

5

8

55:32

44

5.

FC Mor. Písek

26

11

5

10

52:41

38

6.

Sokol Hr. Lhota B

26

9

9

8

52:43

36

7.

SK Sudoměřice

26

11

3

12

55:54

36

8.

Sokol Žeravice

26

11

3

12

45:55

36

9.

Sokol Domanín

26

10

4

12

46:53

34

10.

Sokol Petrov

26

9

5

12

55:45

32

11.

SK Kozojídky

26

8

5

13

52:58

29

12.

FC Vracov B

26

8

4

14

38:87

28

13.

Sokol Radějov

26

6

5

15

48:69

23

14.

FK Nová Lhota

26

3

1

22

19:129

10

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

1. kolo:

 

SK Sudoměřice – KEN Veselí – 1:2

 

Sokol Hr. Lhota B – Sokol Žeravice – 1:1

 

FC Mor. Písek – Sokol Radějov – 6:3

 

FC Vracov B – FK Nová Lhota – 3:0

 

Sokol Petrov – SK Kozojídky – 1:2

 

Sokol Domanín – Velká B – 3:0

 

Sokol Lipov – Slovan Bzenec B – 2:3

 

 

  2.kolo:

                                          SK Kozojídky – Sokol Hr. Lhota B – 1:1 

Sokol Radějov – Javorník – 4:1

 

FK Nová Lhota – Sokol Domanín – 1:4

 

Sokol Žeravice – FC Vracov B – 4:0

 

KEN Veselí – Sokol Petrov – 3:0

 

Slovan Bzenec B – SK Sudoměřice – 6:1

 

FC Mor. Písek – Sokol Lipov – 2:3

 

 3.kolo:

 

                                       Sokol Lipov – Sokol Radějov – 3:1 

SK Sudoměřice – FC Mor. Písek – 2:1

 

Sokol Petrov – Slovan Bzenec B – 1:2

 

Sokol Hr. Lhota B – KEN Veselí – 2:3

 

FC Vracov B – SK Kozojídky – 4:2

 

Sokol Domanín – Sokol Žeravice – 1:2

 

Javorník – FK Nová Lhota – 7:0

 

 4.kolo:

 

   

Sokol Radějov – FK Nová Lhota – 9:1

 

Sokol Žeravice – Javorník – 3:2

 

SK Kozojídky – Sokol Domanín – 2:2

 

KEN Veselí – FC Vracov B – 9:3

 

Slovan Bzenec B – Sokol Hr. Lhota B – 3:3

 

FC Mor. Písek – Sokol Petrov – 1:1

 

Sokol Lipov – SK Sudoměřice – 7:0

 

  5.kolo:

 

 

SK Sudoměřice – Sokol Radějov – 4:2

 

Sokol Petrov – Sokol Lipov – 3:3

 

Sokol Hr. Lhota B – FC Mor. Písek – 0:0

 

FC Vracov B – Slovan Bzenec B – 2:5

 

Sokol Domanín – KEN Veselí – 2:2

                                                    Javorník – SK Kozojídky – 1:2 

FK Nová Lhota – Sokol Žeravice – 0:4

 

 6.kolo:

 

 

 

Sokol Radějov – Sokol Žeravice – 1:1

 

SK Kozojídky – FK Nová Lhota – 6:1

 

KEN Veselí – Javorník – 2:1

 

Slovan Bzenec B – Sokol Domanín – 1:1

 

FC Mor. Písek – FC Vracov B – 3:4

 

Sokol Lipov – Sokol Hr. Lhota B – 5:4

 

SK Sudoměřice – Sokol Petrov – 3:1

 

 Předehrávka 8. kolo:

 

 

Sokol Petrov – Sokol Hr. Lhota B – 2:2

 

 

7.kolo:

 

Sokol Petrov – Sokol Radějov – 3:1

 

Sokol Hr. Lhota B – SK Sudoměřice – 2:0

 

FC Vracov B – Sokol Lipov – 2:1

 

Sokol Domanín – FC Mor. Písek – 1:2

 

Javorník – Slovan Bzenec B – 2:1

 

FK Nová Lhota – KEN Veselí – 1:3

 

Sokol Žeravice – SK Kozojídky – 3:2

 

8.kolo:

 

SK Sudoměřice – FC Vracov B – 2:3 

 Sokol Radějov – SK Kozojídky – 3:1 

KEN Veselí – Sokol Žeravice – 2:0

 

Slovan Bzenec B – FK Nová Lhota – 9:3

 

FC Mor. Písek – Javorník – 1:2

 

Sokol Lipov – Sokol Domanín – 5:2

 

 

 9.kolo:

 

Sokol Hr. Lhota B – Sokol Radějov 2:1

 

FC Vracov B – Sokol Petrov – 1:1

 

Sokol Domanín – SK Sudoměřice – 2:1

 

Javorník – Sokol Lipov – 5:1

 

FK Nová Lhota – FC Mor. Písek – 2:1

 

Sokol Žeravice – Slovan Bzenec B – 0:5

 

SK Kozojídky – KEN Veselí – 1:3

 

 

10.kolo:

 

                                                Sokol Radějov – KEN Veselí – 0:4 

Slovan Bzenec B – SK Kozojídky – 5:2

 

FC Mor. Písek – Sokol Žeravice – 0:3

 

Sokol Lipov – FK Nová Lhota – 11:0

 

SK Sudoměřice – Javorník – 1:1

 

Sokol Petrov – Sokol Domanín – 2:0

 

Sokol Hr. Lhota B – FC Vracov B – 3:0

 

11.kolo:

 

 

 

FC Vracov B – Sokol Radějov – 4:1

 

Sokol Domanín – Sokol Hr. Lhota B – 3:1

 

Javorník – Sokol Petrov – 0:0

 

FK Nová Lhota – SK Sudoměřice – 1:1

 

Sokol Žeravice – Sokol Lipov – 4:3

 

SK Kozojídky – FC Mor. Písek – 3:2

 

KEN Veselí – Slovan Bzenec B – 6:1

 

12.kolo:

 

 

 

Sokol Radějov – Slovan Bzenec B – 2:0

 

FC Mor. Písek – KEN Veselí – 0:3

 

Sokol Lipov – SK Kozojídky – 4:3

 

SK Sudoměřice – Sokol Žeravice – 1:0

 

Sokol Petrov – FK Nová Lhota – 3:0

 

Sokol Hr. Lhota B – Javorník – 1:0

 

FC Vracov B – Sokol Domanín – 1:3

 

 13.kolo:

 

 

Sokol Domanín – Sokol Radějov – 4:0

 

Javorník – FC Vracov B – 1:0

 

FK Nová Lhota – Sokol Hr. Lhota B – 0:8

 

Sokol Žeravice – Sokol Petrov – 3:1

 

SK Kozojídky – SK Sudoměřice – 3:1

 

KEN Veselí – Sokol Lipov – 5:1

 

Slovan Bzenec B – FC Mor. Písek – 2:2

 

 14. kolo:

  

 

Sokol Radějov – FC Mor. Písek – 2:2

 

Slovan Bzenec B – Sokol Lipov – 5:2

 

KEN Veselí – SK Sudoměřice – 2:1

 

SK Kozojídky – Sokol Petrov – 0:1

 

Sokol Žeravice – Sokol Hr. Lhota B – 1:1

 

FK Nová Lhota – FC Vracov B – 3:0

 

Javorník – Sokol Domanín – 3:0

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA