Jdi na obsah Jdi na menu
 


KEN Veselí - SK Kozojídky

25. 5. 2010

KEN Veselí - SK Kozojídky - 0:0

 

Utkání v Zarazících se hrálo za ideálního fotbalového počasí, před slušnou diváckou kulisou. Terén byl sice trochu rozbitý z předzápasu dorostenců, ale vše vynahradilo sluníčko, které se po dlouhé době opět ukázalo.

Hned na úvod je potřeba napsat, že šlo o malé derby a prestižní zápas a hodně mě zarazila přítomnost jen hlavního rozhodčího bez asistentů na pomezí, natož delegáta z OFS. Podle toho to taky vypadalo, když domácí pomezní Břečka všechny situace posuzoval proti nám a hlavní mu to všechno „baštil“, místo toho, aby ukázal, kdo je na hřišti pánem. Ale teď popořádku. Už ve třetí minutě jsme se dostali k zahrávání rohového kopu. Gloza rozehrál jak jinak než nakrátko na Jakubíčka, tomu však při centru do pokutového území chyběla dostatečná razance a domácí obrana si s ním hravě poradila. O dvě minuty později sehráli rychlý kontr domácí. Tobiáš prošel až do vápna a pěkně vystřelil, Ustýnek hezky vyrazil, dorážku poslal další z domácích hráčů vedle. V 10. minutě vystřelil hezky z 25 metrů Hruška, jeho střela však byla zblokována na roh. V 15. min. Štůral našel Tobiáše, tomu však střela hrubě nesedla a mířil vysoko nad. Ve 20. min. jsme opět kopali roh, jak jinak než špatně. 24. minuta přinesla hezkou přihrávku Grabce na Smetku, ten hezky vystřelil, domácí bek odvrátil k volnému Grabcovi a ten hlavičko přelomoval branku domácích. Ve 25. min. vyzkoušel pozorného Jurčeka v domácí brance hezkou střelou Jakubíček.  V min. 37. zahrával přímý volný kop Gloza, na zadní tyči našel hlavu Smetky, ten však hlavičku umístil doprostřed brány a domácí gólman Jurček ji bezpečně lapil.  O 3 minuty později  šli naši hráči v brejku 2 na 1, Smetka ovšem místo přihrávky na sprintujícího Doupovce volil střelu, která skončila mimo.Ve 42. min.  krásně prostrčil Smetkovi Grabec, jehož šanci nezastavil nikdo z hráčů, ale praporek nepřesného pomezního Břečky. V min. 45. pak viděl žlutou kartu Gloza za faul na pronikajícího Štůrala. První poločas jsme byli lepším týmem.

Druhý poločas jsme začali také velmi aktivně, když Červenka na levé straně hezky vybojoval míč, pěkně ho potáhl a odcentroval na Smetku, jehož hlavičce chybělo snad 10 centimetrů. V 54. min. rozehrávali přímý kop z nebezpečné vzdálenosti domácí, signál rozehrál Hanzelka P. na Rinaldiho, jehož střela skončila vedle. V téže min. jsme zaútočili zprava my a po přetaženém centru Jakubíčka si jeden z domácích obránců málem vstřelil vlastní gól, když nikým neatakován jen o centimetry přestřelil Jurčekovu svatyni. V 61. min. vyslal tentokrát Smetka cenr na Doupvce, jehož hlavička mířila těsně vedle. V 71. min. rozehrával domácí Hanzelka další přímý kop, jeho signál Ustýnek výborně přečetl a zneškodnil. V téže minutě dostal druhou žlutou a následně červenou kartu Gloza. V následné dvacetiminutovce nás domácí sevřeli, zahrávali několik rohů, avšak bez větší šance. Deset minut před koncem se domácí z jasné ofsajdové pozice dostali do šance, naštěstí Ustýnek zachránil. V 81. min. střílel nad domácí Hanzelka. Poslední šanci rozhodnout měl Mikuláček jenž se probil až do blízkosti Jurčekovy branky, jeho střelu do šibenice však domácí gólman bravurně vyrazil.

 

 

Rozhodčí: Miléř – Břečka, Kolůch

ŽK: Šilling – Gloza

ČK: Gloza

Diváků:120

 

Sestavy:     Jurček – Bartošek, Bártek, Chudík(Šilling), Měsíček, Komínek,

                   Rinaldi, Hanzelka P., Štůral, Páč, Tobiáš

 

 

                 Ustýnek – Vorálek I., Grabec, Mikuláček, Jakubíček D., Gloza,

                Doupovec (Jakubíček M.), Červenka (Nevečeřal),  Hruška, Smetka

                (Blahynka), Hanzelka