Jdi na obsah Jdi na menu
 


zápasy jaro 2009(25)

15. 6. 2009

Obrazek

Do Vnorov jsme si odjížděli zahrát fotbal, téměř se stoprocentní jistotou sestupu do III. třídy za korupci. A tak se trenér Vrba rozhodl vyzkoušet všechny hráče. Od začátku  nastoupil Lukáš Navrátil a to hned ve funkci kapitána mužstva, jenom na lavičce zůstal Lukáš Hruška. Ihned od začátku se do nás domácí pustili, ale míče vesměs končili zblokované obranou nebo si je pohlídal brankář Ustýnek. Ve 4. minutě jsme se poprvé dostali k rozehrávání standardní situace i my, z rohového kopu jsme však nic nevytěžili.  Poté domácí jakoby chvíli přestali hrát a v 8. minutě jsme rozehrávali přímý volný kop z levé strany. Symerský vymyslel pěkný signál na Petruchu, tomu se však míč zamotal mezi nohama, a než si ho připravil do střelecké pozice, domácí obránci zasáhli. V minutě 15. dobře potáhl míč Ivo Vorálek a jeho hezkou střelu gólman Mach vytáhl na roh. Ten jsme rozehráli po zemi na Symerského ten si ho kousek potáhl a z hranice šestnáctky technickou střelou obstřelil Macha – 0:1. O minutu později mohlo být srovnáno, ale útočník domácích ve vyložené šanci z bezprostřední blízkosti špatně trefil míč. Domácí se však dočkali v minutě 19. po chybě našeho kapitána, který byl nedůrazný, míče se zmocnil domácí útočník, poslal centr z levé strany na úplně volného Komoně, který umístěnou střelou nedal Ustýnkovi v naší brance šanci – 1:1. Ve 22. minutě jsme mohli děkovat Ustýnkovi, na kterého se sám řítil Patrik Hlůšek, ale Ustýnek dvakrát výborně zasáhl a míč schoval ve svých rukavicích. Ve 24. min. jsme zahrávali rohový kop my, centr na zadní tyč neusměrnil do branky v těžké pozici hlavou Smetka. Po půl hodině hry vyslal na Ustýnkovu bránu krásnou střelu domácí bek Roman Hlůšek, střela skončila těsně vedle. Ve 33. minutě Hanzelka zblokoval tutovku domácích a Červenka odkopnul na roh. Ve 39. minutě střílel Vorálek jenom nad. Ve 42. minutě udělal další chybu Navrátil, Hanzelka musel hasit odkopem na roh. Po jeho rozehrání jsme obdrželi druhý gól, když Knotek uklidil míč do sítě efektně patičkou – 2:1. Tak skončil i poločas. Podle šancí to vypadá, že nás Vnorovy  jasně přehrávali, ale není tomu tak, všichni kluci, i 2x chybující Navrátil makali, chvílemi dokonce domácí jasně přehrávali, ale chyběla tomu finální přihrávka a osobně jsem postrádal málo střelby ze střední vzdálenosti. 

      Co napsat k druhému poločasu? Přestože jsme prostřídali – místo Navrátila šel Hruška a místo Glozy Jakubíček, tempo hry z naší strany upadlo. Vepředu se snažil Ivo Vorálek,  v záloze tradičně makal Doupovec a z obrany vyráželi na zteč Hanzelka s Petruchou, do žádné větší šance jsme se nedostali. Po 20 minutách 2. půle střídal i Blahynka, nahradil Smetku. Naše největší šance přišla asi 5. minut před koncem zápasu, kdy Hanzelka z nařízeného přímého kopu z dobré vzdálenosti pouze přestřelil.

            Zato na druhé straně to celý druhý poločas „smrdělo“ gólem a nemít v brance Ustýnka??? Již v 50. min. Vajdík ve vyložené šanci přestřelil. Posléze v 59. min. výborný pokus střídajícího Čajky vyrazil Ustýnek na roh. Poté v rozmezí 64. – 66. minuty Ustýnek opět čaroval při střelách domácích útočníků. Několikrát naštěstí ani nemusel zasahovat, to když si domácí dávali přednost, než je o míč obrali naši zadáci.

 

 

 Sestavy: Mach Z. – Hlůšek R., Těthal M., Komoň F., Tomeček P. –      

                Motyčka J., Hlůšek P., Knotek L. ( 48. Čajka M. ), Svoboda I. –

               Řičica T., Vajdík P. ( 77. Zubalík J, )

 

 

              Ustýnek M. – Navrátil L., ( 46. Hruška L. ), Hanzelka P., Grabec A.,

             Červenka P. – Doupovec T., Symerský E., Gloza D. ( 46. Jaubíček D. ),

            Petrucha M. – Vorálek I., Smetka Z. ( Blahynka P. )

 

Branky: 19. Komoň, 42. Knotek – 15. Symerský

Rozhodčí: Kašík – Studénka, Škrabal

ŽK: 67. Motyčka, 70. Hlůšek R.  -  18. Gloza, 40. Symerský, 80. Hanzelka

Diváků: 70

 

     Obrazek   Obrazek